Najlepšie stávkové kancelárie Slovensko 2021

V nasledujúcom článku sa pozrieme na najlepšie stávkové kancelárie, ktoré sú k dispozícii slovenským hráčom. Napriek tomu, že Slovenská republika je pomerne malou krajinou s niečo viac ako 5 miliónmi obyvateľov, slovenskí tipéri majú celú plejádu možností, kde realizovať svoje tipovanie.

banner

Slovensko a stávkovanie

Na jednu stranu sa pozeráme na stávkové kancelárie lokalizované na území Slovenskej republiky (je ich konkrétne 6) a na druhú stranu majú milovníci hazardu taktiež k dispozícii rôzne zahraničné stávkové kancelárie, ktoré sú jazykovo lokalizované do slovenčiny/češtiny a zároveň prijímajú registrácie slovenských hráčov (tu si treba dať pozor na prípadné zvýhodnenia a promo akcie, ktoré sú niekedy aplikovateľné iba pre obyvateľov domovskej krajiny). Napriek zmienenému rozdeleniu, je jedná vec, ktorú majú všetky tieto stávkové kancelárie spoločné, a to je licencia. Práve vďaka nej môže stávková kancelária legálne prevádzkovať hazardné služby na území Slovenskej republiky. Pre vás ako pre hráčov, je táto informácie taktiež dôležitá z hľadiska bezpečnosti a férovosti. Na území Slovenskej republiky je príslušná potrebná licencia vydávaná oficiálnym orgánom – Úrad pre reguláciu hazardných hier (URHH).

Rebríček redakcie – Kritéria hodnotenia

Pomyselnú teóriu k jednotlivým tipovacím alternatívam už poznáte a teraz sa poďme pozrieť na to, ktorá zo slovenských stávkových kancelárií je tá najlepšia. Ešte pred odhalením samotného rebríčku, je vhodné uviesť na základe čoho sme daný poradovník zostavili. V rámci zostavovania nášho hodnotenia sme sa rozhodovali na základe nasledujúcich aspektov:

  • Payouts - čo predstavuje kvalitu kurzov a v podstate takzvanú hodnotu vyplácania.
  • Obsahová ponuka – týmto máme na mysli jednotlivé možností, ktoré sú dostupné v rámci ponuky stávkovej kancelárie a mali by nejakým spôsobom zvýšiť kvalitatívnu úroveň samotnej služby a spríjemniť zákazníkom jej používanie. Konkrétne sa môže jednať napríklad o možnosť a variácia živého tipovania, možnosť a variácia kasína/živého kasína, možnosť sledovania priamych prenosov (prípadný multiview), možnosť blogu, analýz a mnoho ďalšieho.
  • Bonusové možnosti, súťaže, promo akcie – jednotlivé stávkové kancelárie samozrejme ponúkajú rozličné bonusy, ktoré na jednu stranu lákajú nových zákazníkov (napríklad ich môžu zaväzovať k registrácii) a na stranu druhú, udržujú atraktivitu služieb pre stálych zákazníkov. Odporúčame vám si vždy pozorne prečítať uvedené podmienky jednotlivých bonusov! V rámci súťaži sa môže jednať o rôzne výhry vo virtuálnej (kredity,) ale aj fyzickej podobe (športové predmety – futbalové dresy).

Rebríček redakcie – Kde sa vyplatí stávkovať?

Na základe vyššie uvedených kritérií sme zostavili nasledujúci rebríček tých najlepších alternatív Slovenských stávkových kancelárií.

TIPSPORT

Podľa hodnotenia našej redakcie sa tou najlepšou stávkovou kanceláriou na území Slovenskej republiky stáva Tipsport.

Payouts

Na základe jednotlivých parametrov nášho hodnotenia, vám predstavujeme stávkovú spoločnosť, ktorá sa pýši viac ako 92% výplatnou mierou, čo je v súčasnej dobe (2021) najviac z pomedzi celej konkurencie. Práve na tejto platforme sa stretnete s tými najprívetivejšími kurzami. Určite sa jedná o veľmi lákavý aspekt pre každého tipéra!

Obsahová ponuka

V rámci obsahovej ponuky máte skutočne bohaté možnosti tradičného tipovania ako aj live tipovania. Stávkovať môžete skutočne na čokoľvek! Od bežných športov ako futbal, basketbal, po menej konvenčné, ako je kriket, squash, šípky až po úplne novinky na trhu, ako sú e-športy (Counter Strike, League of Legends, Dota 2 a iné). Za zmienku určite stoja aj takzvané spoločenské stávky, ktoré vám umožnia si vsadiť na rôzne veci týkajúce sa práve spoločenského života – počasie, výsledky volieb (prezidentských, parlamentných), výsledky televíznych súťaží (Superstar, Farma) a iné. Jedno z mála slovenských kasín, ktoré disponuje aj ázijským hendikepom!

Taktiež máte na výber rôzne možnosti tiketu, ako napríklad jednoduché, akumulované, systémové a skupinové stávky, taktiež máte možnosť tutovky, stornovania tiketu ako aj možnosť predčasného vyplatenia!

Tipsport sa zároveň môže pýšiť svojou rozsiahlou ponukou športových prenosov prostredníctvom ich vlastného mediálneho kanálu nazvaného TV Tipsport, ktoré vám dovolí pozerať aj dané exkluzívne podujatia za splnenia príslušných podmienok! Konkrétne narážame napríklad na možnosť sledovania populárneho MMA Oktagon vysielania, ktoré je exkluzívne dostupné iba prostredníctvom Pay Per View alebo v TV Tipsport.

Bonusové možnosti, súťaže, promo akcie

Na nových tipérov čaká tučný uvítací bonus v hodnote až do 4 000 EUR. Váš počiatočný vklad bude jednoducho 100% znásobený do uvedenej hodnoty. Zároveň obdržíte 20 EUR zadarmo, na vašu prvú stávku.

Tipsport si taktiež pravidelne pripravuje sezónne TIPCUP-y a rôzne iné súťaže, kde máte možnosť hrať o hodnotné ceny.

FORTUNA

Podľa hodnotenia našej redakcie sa druhou najlepšou stávkovou kanceláriou na území Slovenskej republiky stáva Fortuna.

Payouts

Stávková kancelária disponuje s viac ako 91% výplatnou mierou, čo veríme, že znie stále atraktívne pre našich čitateľov.

Obsahová ponuka

Opäť sa jedná o veľmi bohatú ponuku športov na stávkovanie a dalo by sa povedať, že tu nájdete naozaj všetko. Redakcia by veľmi rada vystihla zaujímavé politické/špeciálne a spoločenské stávky, ktoré disponujú širšou ponukou alternatív ako v prípade Tipsportu (a určite sa pri nich aj pobavíte). Taktiež je dostupné live stávkovanie a rovnako ako aj v prípade Tipsportu, disponuje táto kancelária vlastnou FORTUNA TV, kde môžete sledovať tisícky prenosov úplne zadarmo. K dispozícií je aj kasíno.

Zaujímavá je aj možnosť Cash out, ktorá tipérom umožní vyplatenie tiketu pred skončením všetkým zápasov, čo je možné uplatniť aj na live stávkovanie.

Bonusové možnosti, súťaže, promo akcie

Na nových tipérov čaká tučný uvítací bonus v hodnote až do 1 000 EUR. Váš počiatočný vklad bude jednoducho 100% znásobený do uvedenej hodnoty. Na hráčov čaká napríklad aj stávka bez rizika za 30 EUR, ale aj rôzne iné promo akcie.

NIKÉ

Našu Top 3 uzatvára najstaršia slovenská stávková kancelária. Jej bohatá história je dôkazom dlhodobo poskytovaných kvalitných služieb, ktoré lákajú zákazníkov už viac ako 30 rokov! Napriek tomu, že sa jedná o čosi skromnejšiu ponuku, Niké stále poskytuje kvalitné služby. Menovite napríklad Cash out, multiview, ázijský hendikep, live tipovanie, kasíno, TV Niké a iné. Za vyzdvihnutie určite stoja aj veľmi lákavé súťaže.

Aj tu, môžete kvalitne stávkovať!

Za zmienku (ale už bez poradia) stojí aj Doxxbet, ktorý má payout pod hodnotou 90% a jedná sa o stúpajúcu značku, ktorá sa ešte len dostáva do povedomia tipujúcich. Rovnako je tomu aj zo stávkovou kanceláriou SYNOTtip, ktorá bohužiaľ, ale nesprostredkúva priame prenosy zo zápasov. Náš rebríček najlepších slovenských kancelárií uzatvára eTipos, ktorý je jednotkou v lotérii a stávkovanie je skôr takou pridruženou činnosťou. Rovnako ako v prípade SYNOTtip, nie je možné sledovať živé prenosy.